Zasvěcení do Éterických krystalů Matky Země

 

 

Zasvěcení při osobním setkání nebo přes skype. 

Pro bližší informace mne kontaktujte.

 

 

 

 

 

Po zasvěcení do Éterických krystalů, což je forma energetického působení, pracujete s krystaly bez jejich fyzické přítomnosti. Nemusíte nosit krystaly s sebou a nemusíte je po práci čistit.


Zasvěceními vám budou předány energie éterických kamenů.

 

Určeno pro vážné zájemce.

 

Zasvěcení je rozděleno do 4 skupin a obdržíte na sebe navazující zasvěcení do 12 stupňů éterických krystalů.


1. - 2. - 3. zasvěcení

Ametyst, Aquamarin, Modrý pruhový achát, Botswana – achát, Křišťál, Horský křišťál, Jantar, Růžový Beryll (morganit), Karneol, Zelený kalcit, Chrysokol, Diamant, Hematit, Červený jaspis, Malachit, Růžový křemen – růženín, Rubín, Smaragd, Sodalit, Citrín, Tyrkys

Cena: 2.500,- Kč


4. - 5. - 6. zasvěcení

Alexandrit, Amazonit, Azurit, Oboustranné špičky křišťálu, Krvavý kámen, Oranžový kalcit, Fluorit, Červený granát, Lapis lazuli, Jadeit, Mondstein (měsíční kámen), Moldavit, Ohnivý opál, Peridot, Pyrit, Modrý safír, Růžový turmalín, Žlutý safír, Turmalín, Černý turmalín
Cena: 2.500,- Kč

7. - 8. - 9. zasvěcení
Apachová slza, Apophyllit, Kameny Boji, Chalcedon světlomodrý/obláčkový, Charoit, Kyanit, Kunzit, Heliotrop, Labradorit, Larimar („kámen, Atlantidy"), Moqui Marbles, Prasem („africké Jade"), Slunce pyritu, Rhodochrosit, Rubin-zoisit, Obsidian sněhových vloček, Tansanit, Sugilith („kámen-new-age"), Tektit
Cena: 2.500,- Kč

10. - 11. - 12. zasvěcení
Aventurin modrý, Aventurin zelený, Azurit, Herkimer  krystal, Malachit, Kalcit modrý, Dumortierit, Epidot, Moosachat, Obsidian, Gwindelquarz, Křemen, Pyrit-achát, Onyx, Rhodonit, Záhněda-Kouřový krystal, Tygří oko, Topas modrý, Hvězdný safír, Topas zlatý, Topas žlutý, Rutilquar, Turmalin quarz
Cena: 2.500,- Kč

V praxi to potom vypadá tak, že si sami sobě pomáháte pomocí vibrací těchto krystalů, předáváte jejich vibrace sobě, druhým a jejich síla může být až 600x silnější a působivější než u samotných krystalů. Zaleží však na vyspělosti a čistotě toho, kdo s krystaly pracuje. 

Naučíte se, jak zvýšit účinnost krystalů a jak si také můžete ošetřit a ochránit těmito krystaly prostor, ve kterém se nacházíte nebo ve kterém pracujete. Éterické krystaly lze instalovat přes celé lůžko, přes celou místnost, zahradu, přes celý dům. Budete si hrát, budete kreativní a budete překvapeni jejich intenzitou působení.

 

Různé minerály mají odlišné vlastnosti, jichž lze použít pro působení na nejrůznější problémy. Éterické krystaly budete usazovat na různá místa těla či orgánů a čaker, které svými účinky harmonizují, čímž zlepšují jejich funkci a přispívají tak k obnovení energetické rovnováhy v těle.


Tyto krystaly éterické podstaty jsou daleko silnější než pravé hmotné krystaly. Krystal (nebo kámen) bude tak dlouho přítomný, jak dlouho bude jeho příjemce jeho přítomnost potřebovat a potom se rozpustí do čisté energie (ze které se v podstatě také skládá). 


Mnozí si velmi rádi obloží kvalitními léčivými kameny místo kde spí, kde pracují, kde si hrají děti. To již není nutné. Lze vytvořit éterické krystaly, které nepřekáží, nerozbijí se, nezraní děti a "instalovat" je přímo přes celé místo, kde je potřebujeme, aby nás harmonizovaly, léčily, nebo chránily před vnějšími entitami, nebo energiemi, třeba před elektrosmogem.


Přínos:

Obrovskou výhodou je, že nebudete muset u sebe spoustu krystalů ke svému působení pro harmonizaci a práci, ale budete je mít po zasvěcení trvale v sobě a budete je moci užívat v neomezené míře (např. nahrávat vibrace do vody, olejíčků, jídla, do kamenů, předmětů...). Už po prvním dni, kdy budete zasvěceni, si můžete vyrobit elixír, který bude o 400 - 600x silnější než elixír vyrobený klasickou metodou pomocí fyzických kamenů. Kdo umí pracovat, lze si vše přetestovat kyvadlem.

 

Termíny: dle domluvy

 

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

 

PŘEDPOKLAD:

Zasvěcen může být každý, oslovuje-li ho tento systém. Je však výhodou, když má žadatel o zasvěcení aktivní zkušenosti s energiemi. Vyčištění před zasvěcením otevře každému přístup k těmto energiím.

Ptejte se, na kolik % je vhodné pro vás toto zasvěcení v tuto chvíli. Nejen ten, kdo pracuje s kyvadlem si tak rozšíří své terapeutické schopnosti a možnosti.