Automatická kresba - základy

 

Intuitivní malování uzdravujících
a programovaných obrázků.

 

 

 

 

Vhodné i pro ty, kdo neumí malovat. Vhodné i pro děti.

Seminář pro rozvinutí Vašich skrytých schopností.
Automatická kresba podporuje uzdravovací proces.

Pomohu Vám otevřít Vaši schopnost malovat automatickou kresbou.

Každý člověk, ať už s talentem nebo bez talentu je schopen tvořit. Není to o tom, zda umím nebo „neumím" kreslit. Tajemství se skrývá v uvolnění, oproštění se od myšlenek a spočinutí ve svém středu, hluboko ve své duši, tady a právě teď.

 • Naučíte se, jak vykreslit své emoce, pocity a strachy, i jak s těmito kresbami pracovat.
 • Jak si nakreslit uzdravující obrázek pro nějaký zdravotní problém.
 • Díky automatické kresbě budete lépe vnímat sami sebe.
 • Automatickou kresbu můžete používat také jako první pomoc.


Termíny seminářů naleznete v Kalendáři akcí.

Termíny mohou být vypisovány průběžně po domluvě nebo dle požadavků zájemců.
Pokud vytvoříte skupinku minimálně čtyř zájemců, lze dohodnout termín, který vyhovuje vám.

Čas:     9.00 - 16.00 hod.
Cena:  1.300,- Kč
              650,- Kč pro opakující a pro děti do 12 let

Cena pro individuální výuku Automatické kresby I.

2.000,- Kč za osobu při 1 účastníkovi

1.600,- Kč za osobu při 2 účastnících (pokud Vám bude vyhovovat individuální přístup i ve dvou, můžete přijít s někým dalším).


Náplň:

 • Nácvik stavu alfa
 • Vedení tužky, volná kresba
 • Vykreslování negativních pocitů a čistění emocionálních bloků
 • Abstraktní kresba
 • Obrázky na ovlivnění svého zdravotního stavu a uzdravení
 • Kresba programovaných a harmonizačních obrázků
 • Meditace aj.


Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

Prosím, uvědomte si, že automatická kresba není o krásných a líbivých obrázcích, ale o energiích a informacích, které z obrázku vyzařují. Tajemství automatické kresby spočívá v naprostém uvolnění, odpoutání se od myšlenek a navázání spojení se svou duší,  nitrem, podvědomím ....

Automatická kresba vzniká intuitivním pohybem volné ruky a vychází pouze z práce pravé mozkové hemisféry. Tato technika kresby nevyžaduje žádné konkrétní dovednosti a je určena pro všechny, kdo mají potřebu „vypnout“ ... dát odpočinout levé, neustále něco řešící části mozku a rozvíjet své pocitové, inuitivní a tvořivé schopnosti.

Osvojením si této techniky získáte dovednost vytvořit obraz vyzařující konkrétní energii podle vašeho záměru. Můžete si vytvořit obrázek, jež bude vyzařovat do prostoru např. energii lásky, vděčnosti, harmonie, hojnosti, nebo který podpoří vaši sebehodnotu, životní energii, vnitřní klid a mír, rodinnou pohodu aj.

Možnosti použití automatické kresby jsou neomezené, záleží jen na vašich potřebách a kreativitě. Při pilné práci a stálém prohlubování se v této technice vám automatická kresba může sloužit také jako prostředek k diagnostice a terapii.Hlubší propojení se s vaší pravou hemisférou vám umožní vnímat život trochu jinýma očima ... prohloubí vaše vědomí.

 

Zpětná vazba:

15. 3. 2017
Vážená paní Pánková,
absolvovala jsem u Vás kurz automatické kresby 1 - Léčivé obrázky. Po návratu domů jsem se cítila nesmírně dobře, jako bych byla celkově zharmonizovaná a zklidněná. Uvědomila jsem si taky, že nemám problémy s trávením, které mi přetrvávaly po prodělané silné žloutence asi 8 měsíců. Za týden po kurzu jsem šla ke své lékařce čínské medicíny na pravidelnou kontrolu a ta konstatovala, že se mi stav v oblasti trávení natolik zlepšil, že nemusí vůbec provádět pro tyto potíže akupunkturu. Po prodělané žloutence chodím k lékaři na pravidelné odběry krve, protože jaterní hodnoty stále nemám v normě. Za týden vám sdělím výsledek dalšího testu, tentokrát si jsem jistá, že už bude všechno v pořádku. 
Je to neuvěřitelné!
  Moc vám děkuji, Eva H.

14. 12. 2014

... a ještě něco k automatické kresbě. Na semináři jsem kreslila obrázek k uzdravení mého vybočujícího palce na levé noze.... Obrázek jsem si připíchla na nástěnku v kuchyni. Palec mě bolel ještě pár dní, během nichž jsem přemýšlela, proč se mi to děje. Nakonec mi došlo, že jsem si na sebe v poslední době navalila celkem dost věcí a některé jsem si "nechala navalit" a už toho měla dost. Něco jsem si uvědomila, co mám změnit apod.... a palec se zklidnil :-).
Moc Vám za seminář děkuji. S pozdravem Martina K.