Reiki

Informace:

Usui reiki splnilo svůj úkol, svůj význam mělo v minulém století, ale od r. 2011 je již nedostatečně účinné vzhledem k vibračnímu nárůstu planety Země do 5D a vyšších dimenzí. Reiki byl obrovský dar, ale už je neúčinné. Pokud do těchto energií ještě někdo z mistrů zasvěcuje, přebírá za tento počin plnou zodpovědnost. Pokud mi nevěříte, zeptejte se sami svého skutečného Nitra nebo přes kyvadlo, na kolik % je energie Reiki pro Vás dostatečná nyní v tuto chvíli.

Pro některé začátečníky už přestává být vhodný, protože není využit plně jejich potenciál pro duchovní posun. Cena za toto mistrovské zasvěcení také mnohdy neodpovídá skutečnosti s ohledem na to, že s reiki toho už dnes adepti moc "nepoléčí" a neodblokují.

Současně je třeba si uvědomit, že jakákoliv energie, která se přijímá zasvěcením, slouží jen jako podpora, doplněk k duchovní práci, nelze na ní stavět svůj duchovní růst, to se daleko nedostanete a nezáleží na tom, kolik máte zasvěceno energií. Kdo se chce duchovně posouvat, je třeba zpracovávat své vnitřní bloky, strachy, řešit problematické vztahy apod.

Jestli nevíte, jak na to, můžete se to naučit na seminářích "Théty" a v dalších kurzech.  Vše, co potřebujeme k růstu, je v nás, je to naše vnitřní síla, kterou nevyužíváme naplno - je blokována našimi strachy, které nás stále ovládají, omezují z vědomé, podvědomé nebo nevědomé roviny.

Abych mohla přijímat další nové energie, je potřeba v mém energetickém systému vytvořit volný prostor, aby bylo místo pro ukotvení nových energií. Z toho důvodu jsem opustila a odložila zastaralé energie, v mém případě je to systém Reiki. A také jsem zjistila, že Reiki už není to, zač  se vydává.

Úplným začátečníkům doporučuji zasvětit do energie Probuzení:
Je to další duchovní energie. Jedná se o energii, která vás propojí s vaší intuicí (vyšší Já), díky tomu poznáte pravou cestu. Intuice (vyšší Já) vám v pravý čas otevře dveře do vyšších duchovních rovin. Ve vyšších duchovních rovinách se vás ujme váš průvodce a povede vás dále. Tato energie je určena pro ty, kteří s duchovní cestou teprve začínají. Energie je velice mírná.

Postup, jak provést propuštění zastaralé, již málo účinné energie:

Představte si tuto energii jako Bytost a podívejte se jí do očí. Poděkujte jí za všechno, co pro Vás dělala, ... za to, že Vám pomáhala v léčení nejen u sebe, ale i druhých. Řekněte jí, že ji máte rádi, že ji vždycky budete mít rádi a že si jí velice vážíte a ceníte, ale že už nastal čas, aby odešla tam, kde jí bude třeba a kde bude užitečná. Z toho důvodu ji propouštíte, aby byla svobodná.

Tímto jste uvolnili místo ve Vašem energetickém systému pro přísun dalších energií.