Zasvěcení na dálku

 

 

Dálkově Vás zasvětím do
Shamballa 2002, 3110, 12D, Boží Pečetě
a Plamene Centrálního Slunce.

 

 

 

Po dohodě budete zasvěceni v kteroukoliv denní nebo noční dobu ve vzájemně stanoveném čase. Před zasvěcením obdržíte pokyny, po zasvěcení manuál.

Bez stresů, v klidu domova, ve svém prostředí budete zasvěceni tam, kde se cítíte dobře a v čase, který vám vyhovuje. Ušetříte čas a cestu, nemusíte čekat na vyhlášení semináře.

Pokyny k zasvěcení:

Po vzájemné dohodě na určitý den a přesný čas si ve stanovenou dobu klidně lehněte v místě, kde se cítíte pohodlně a bezpečně.

Ideálně nebýt těsně po jídle, čím víc budete nalačno, tím bude zážitek silnější. Před zasvěcením můžete vypít vodu s citronem na pročištění těla.

Rezervujte si přibližně 30 minut času na uvolnění, zasvěcení a následnou meditaci. Vypněte si mobil a vše co by mohlo rušit (rádio, televize) a zajistěte si, aby jste cca na 1 hodinu nebyli ničím rušeni. Pokud to cítíte, sundejte všechny šperky.

Zapalte si nejlépe bílou svíčku, můžete si zapálit aromalampu a potichu pustit klidnou vám příjemnou relaxační hudbu (beze slov).


Pokud umíte již pracovat s některou energií, přiložte si ruce a začněte se harmonizovat.

Poloha těla:

V leže, ruce uvolněně položte dlaněmi nahoru. V obou případech doporučuji mít zavřené oči a volně přijímat energie, nemusíte nic křečovitě očekávat.

V sedě, pohodlně si sedněte s rovnými zády. Ruce si položte na stehna nebo kolena dlaněmi nahoru nebo sepněte před srdcem.

- Klidně dýchejte a uvolněte myšlenky.
- V duchu poproste o správné zasvěcení.
- Na závěr poděkujte vesmíru za zasvěcení.

Potom můžete jen pociťovat např. brnění, mravenčení, teplo, zimu na různých místech těla. Každý to prožívá jinak. Také nemusíte pociťovat vůbec nic. To ale není na závadu. Zasvěcení opravdu proběhlo.

Pokud probíhá zasvěcení večer a budete přijímat zasvěcení v ležící poloze, může se stát, že u zasvěcení usnete. Není to nic neobvyklého a zasvěcovací proces to nijak nenarušuje. Pouze jste „donuceni“ vypnout mysl a jste tak více přístupní energiím.


Upozornění:

Zasvěcení proběhne v každém případě, zážitky jsou pouze obohacením z celého procesu, nikoliv podmínkou pro zasvěcení či měřítkem pro kvalitu! 

Ceny zasvěcení

Některá zasvěcení se předávají zdarma a platíte pouze za můj čas za předčistění
a čistění:   
700,- Kč/hod.