EVA & EVH


Efektivní vertikální analýza

(Effective Vertical Analysis of Human & Effective Vertical Complex Healing of Human)

Touto metodou můžeme pracovat on-line.

"Tato metoda se vyvíjela více než tři roky jako reakce na ohraničené možnosti jednotlivých terapií. Jedná se o komplexnější přístup kombinující to nejlepší nejen z regresí a rodinných konstelací, ale také z mentálního programování, práce s energií a mnoha dalších, jejichž prvky se zde prolínají a spolu tvoří velmi silný a účinný nástroj k nápravě a navrácení disharmonie ve všech rovinách člověka."

Své plné síly však tato metoda dosáhla teprve zakomponováním nově příchozích energií z energetického systému Kristovo-Buddhův pohár plný esencí života, které byly přijaty v roce 2010 a které jsou plně uzpůsobeny vyšším vibracím této doby.

Všechny jednotlivé terapeutické techniky jsou pak propojeny skrze pětirovinový pohled na člověka.

Výhodou je, že pokud klient nechce nebo z nějakého důvodu nemůže sdělit/říci nahlas svůj problém, duše sama navede tam, kde je potřeba problém řešit. Jediné, co je pro tuto práci třeba, je souhlas duše. Ona sama se pak aktivně podílí na změně. Bez souhlasu duše je terapie touto metodou EVA v plné své míře neuskutečnitelná.

Důležitá je aktivní spolupráce klienta při terapii. Není možné, aby tuto práci za něj odvedl terapeut. Výjimku tvoří pouze děti, lidé s omezenou schopností vyjádření se a lidi v kómatu. Zde je terapie prováděná zástupně nebo za přítomnosti žadatele (rodiče,  manžel, příbuzní).

Metoda „EVA and EVH“ je rychlá, velmi efektivní a ke klientovi velmi šetrná. Zefektivňuje a prohlubuje práci s klienty. Pracuje se na všech rovinách člověka i jeho duše bez jakýchkoli nároků na znalosti či vyspělost klienta.

Při této práci se také čistí rodová linie.

Metoda „EVA and EVH“ zahrnuje v sobě tyto metody již známých terapeutických technik či jejich prvků:

* systemické konstalace
* regrese a práce s dušemi
* práce s energiemi
* mazání a tvorba programů
* vciťování se
* terapie odpuštěním
* duchovní smlouvy

Uvedená metoda zefektivňuje terapeutickou práci v tomto smyslu:
* prohlubuje působení terapie
* k analýze i k práci není třeba konkretizace
* zkracuje čas potřebný k dosažení žádaného výsledku
* nedochází k napojování terapeuta na klienta

Metoda EVA & EVH je velmi dobře kombinovatelná také s jinými metodami, například EFT, EAV, pulsní diagnostika, irisdiagnostika, Bachova květová terapie a dalšími. 

Tuto terapii metodou EVA nabízím samostatně nebo v rámci ostatní práce a konzultací.

Dle mých zkušeností umí tato metoda během jedné terapie vyřešit problém, který se jinými technikami řeší několik roků.
Navrácení do plné harmonie je pak časově mnohem rychlejší, kdy týdny mohou být řádově zkráceny na dny a k citelné úlevě ve fyzickém těle může dojít téměř okamžitě.
Metodu EVA & EVH používám také pro řešení problémů s vašimi domácími mazlíčky.

Často využívaná možnost je práce přes skype, čehož hojně využívají klienti žijící nejen v zahraničí, ale také bydlící mimo Brno. Kvalita takovéto konzultace je úplně stejná, jako byste byli u mě osobně.

Pro terapii on-line je nutné si zajistit maximální soukromí, abychom nebyli vyrušováni (ostatní členové domácnosti nesmí rušit a jakkoli zasahovat do práce).

Ceník: 800,- Kč/hod.


Zpětná vazba:

14. 3. 2017
Vážená paní Pánková,
dnes jsem u vás byla poprvé na terapii. Již během terapie jsem na sobě pozorovala zvýšení ostrosti zraku a pociťovala nesmírnou lehkost bytí. Po cestě domů jsem si uvědomovala, že mám také nějak "pročištěný a osvěžený" mozek, moje rozhodování při řízení probíhala hbitě a s lehkostí, byla jsem soustředěná a v pohodě. Moc Vám děkuji za úžasnou pomoc a těším se na další terapii.

Mějte se hezky, EH

 

Klient 71 let, první terapie 05/2014, řešil se hlavní problém související s vysokým tlakem, který se do několika dnů úplně upravil a klient sám si vysadil všechny léky na VT. Druhá návštěva u mne 07/2015 - stále tlak vpořádku, zlepšily se také vztahy v rodině a jiné problémy. 

28. 4. 2015
Dobry vecer pani Pankova, musim Vam rict, ze se citim bezvadne, citim se v takovem klidu a harmonii. Mam pocit, ze kdyby mne ted nekdo stipal spalek na hlave, tak je mi to uplne jedno. Dnes jak jste me testovala ty Bachovky, bilou lesni revu a cesminu, chtela bych Vas poprosit o udelani revy, cesminu mam doma a vytestovani oboji, jak mam uzivat. Moc Vam dekuji za dnesek a preji pekny vecer. Andrea R.

1. 3. 2015

Dobrý večer,
moc Vám chci poděkovat za minulou terapii. Moc mě to pomohlo, řekla bych, že jsem od té doby jako sluníčko, jako bych měla "zablokované" špatné myšlenky, "jako kdybych si na ně nemohla vzpomenout". Je to úžasný pocit! Beru bachovky a více relaxuji, moc Vám děkuji.
Přeji krásný večer. S.

27. 12. 2013

Šel jsem k p. Pánkové s velkým despektem. Nevěřil jsem, že je možno enegií nebo co ta terapie vlastně je, uzdravovat. Po jednom sezení a jedné dávce Bachových esencí se mi vyrovnal organismus tak, že jsem přestal brát prášky, které jsem aplikoval přes 30 let. Jsem ateista a dodnes nevím, jak terapie p. Pánkové funguje, ale je velmi účinná a pomáhá. Všem doporučuji.
(Pozn.: Pracovali jsme metodou EVA, a tento klient byl také v rámci terapie zasvěcen do energie WWE, se kterou dál pracuje každý den sám... objednal si také léčivý obrázek na řešení VT a dále se řídí mými instrukcemi).

5. 12. 2013

Dobrý den, paní Pánková,
chtěla bych Vás poprosit o další termín terapie. Poprvé jsme spolu komunikovali 21.10. přes skype. Kontaktovala jsem Vás především kvůli syna s projevy autismu. Syn se od té doby docela výrazně zlepšil v komunikaci, začal víc "papouškovat" slova, která slyší. Děkuji a zdravím, Lucka B.

26. 9. 2013

Dobrý den paní Pánková,
jsou to již skoro 4 týdny od naší první terapie metodou EVA.
Své problémy s přítelem a mou žárlivostí se neskutečně zlepšily. Dříve docházelo k hádkám a nedokázala jsem se ovládnout a nevyvolat konflikt, za kterým stála nedůvěra vůči němu.
Nyní k hádkám nedochází, už ho neobviňuji, ale pocity uvnitř mně ještě přetrvávají a někdy nad nimi přemýšlím, vždy ale v takové rovině, že vše ustojím. Mám radost ze svého života, dětí a mých zájmů jako je turistika a kolo.
Chtěla bych terapii dokončit a můžeme se domluvit na příští týden na konzultaci?
Děkuji Vám a přeji hezký den. Monika

20. 5. 2013

Dobrý večer paní Pánková,
slíbila jsem Vám, že napíšu, jak pokračuje moje rodinná situace.
Ten den, kdy jsem byla u Vás na terapii mně bylo dobře, cítila jsem se skvěle. Ale přišel večer, partner přijel z práce a ve mně se něco vzbouřilo - následoval pláč, lítost, výčitky, zlost, není to můj styl jednání, ale nešlo to zastavit. Trvalo to ještě druhý den, až třetí den přišla úleva, bylo mně líp. (Pozn.: někdy se může usazování po terapii projevit i takto, je to čištění)
Čtvrtý den super! Pohoda, klid na duši, žádná citová závislost na partnerovi. Byla jsem schopná s ním normálně komunikovat. Další den se mi ozvala paní z realitky, že má pro mě 2 volné byty. Takže jak říkám, super! Metoda EVA zabrala a já Vám moc děkuji. Pracuji s EFT skoro denně, někdy jdou na mě chmurné myšlenky, tak je tímto zaháním. Užívám vaše Bachovy kapky, už jsem je skoro dobrala.
Ještě jednou moc děkuji a těším se na další terapii.
S pozdravem Š.

Paní 43 let (toto mi paní napsala v únoru 2012)

Dobrý den paní Pánková.
Chtěla bych Vám upřímně poděkovat za úspěšné vyřešení mého dlouholetého zdrav. problému metodou Eva. Od té doby se mi moje potíže s močovým měchýřem neobjevily.
Od puberty mě trápí močové cesty. Dnes je mi 43 let a díky své cestě za světlem se mi tyhle problémy zhoršily natolik,že nejsem schopná odejít z bytu, když se potíže objeví. Trpím já, i moje rodina. Absolvovala jsem za ty roky nespočet vyšetření, léků, antibiotik, jsem vedená jako chronický pacient. Jenže před půl rokem se moje potíže změnily, trvají jen den, projevují se nutkavou potřebou na wc, a tzv. nedobíhám, pak mám pálení, řezání. A to trvá několik hodin. Nejsem schopná nic dělat, nespím, mám deprese, piji čaje, vodu a čekám, až atak poleví. Hledala jsem pomoc u léčitelů, v SRT, metodou Théta, nebo v minulých životech.
Jsem Vám velice vděčná a denně děkuji Vám, andělům, průvodcům, a jak mě učíte i sobě. Přeji Vám mnoho dalších spokojených lidiček. Hodně štěstí.
Namasté

(březen 2013) ...A dnes po roce Vám opět posílám své tisíceré díky s nesmírným vděkem za vyřešení mého celoživotního problému. Jsem od té doby bez problémů. Jsem Vám velmi vděčná. Vím, že nic se nám neděje náhodou. Ukázala jste mi cestu a za to Vám patří dík.
S úctou a láskou. Namasté Renata

Paní 48 let, od narození má v těle chronický zánět, nikdy se nepřišlo na to, z čeho...  Léky na to nebrala, odmítla je. První terapie metodou EVA byla v půlce září 2012, za měsíc (říjen 2012) vyšetření krve ukázalo, že vše je vpořádku bez známek jakéhokoli zánětu!!! Lékařka byla v šoku a divila se, jak je to možné :).
Klientka dále sama pracuje na Odpouštění a také s energií WWE.

.... ještě jednou moc děkuji za terapii..nabídla jste EVU a ta zafungovala. Jak jsem s Vámi mluvila do telefonu, nějak se mi ztratil ekzém, zázrak nebo vyléčení? Zázrak to určitě nebude. Týden po terapii jsem měla různé zlé sny, protože jsme dělali odpuštění (otec a matka ) tak se mi promítaly v hlavě různé události, které byly zastrčeny v podvědomí asi jako špatné vzpomínky. Kupodivu jak se mi nějaká událost nyní vybaví, ani nad tím nepřemýšlím, prostě to bylo, proběhlo to, je to za mnou. Stačí týden a hodně věcí se zlepšilo, ale už teď se těším za Vámi a budeme odblokovávat dál. Můj cíl je jasný. Už teď pracuji na tom, aby bylo dobře mně, ruku v ruce s tím jde to, že bude dobře našim, dětem a ostatním v mém okolí.
Pěkný den Lenka.

Holčička úporný ekzém - miminko 5 měsíců, má svědící a bolavé mokvající fleky na obličeji, zádech, nožičkách, ručičkách a bříšku. Masti a ani změna stravy nepomáhá, a pokud ano, tak pouze na chvíli a problém se znovu vrací.
Začala jsem pracovat s maminkou holčičky metodou EVA v srpnu 2011. Zlepšení stavu dítěte nastalo do týdne po terapii s maminkou, a viditelné zlepšení bylo vidět do půl roku. Maminka vysledovala, že zhoršení ekzému nastalo vždy po její větší psychické zátěži, stresu, strachu apod. Nyní je holčička již čistá, má krásně hladkou pokožku,  a maminka je šťastná :) ... pokračujeme dále v čištění metodou EVA.
Nyní v 05/14 je holčička stále čistá :).

Muž 53 let, bolesti zad, krční páteře, masáže nepomáhají, problémy ve vztahu v rodině. Po první terapii (květen 2011) bolest úplně zmizela, nastalo velké uvolnění, přísun energie, když ode mne odcházel, pán vypadal mladší o pět let.
Zlepšil se jeho vztah s dítětem a v rodině jako takové, dále nastalo zlepšení všeho, co se týkalo podnikání, začaly přicházet další nové zakázky a tím více finanční jistoty. Terapii jsme dělali pouze dvakrát. Pán se cítí stále skvěle a má pořád moc energie pro svoje koníčky a zájmy.

Slečna 32 let, VŠ, od dětství trpí malým sebevědomím díky zkušenostem se svým rodičem, je velice inteligentní, šikovná, zná cizí jazyky a navíc je hodně krásná, vypadá jak modelka :), ale neumí svoje znalosti a vědomosti využít naplno. Vnímá, že každý, kdo ji pochválí, tak se jí vysmívá. Chodí do zaměstnání, ale mezi ostatní lidi si netroufne, kamarádky nemá, bojí se zklamání z nepřijetí. Chtěla by změnit práci, ale odejít ze zaměstnání sama nechce, bojí se, že už pak nesežene práci a bojí se, aby nebyla propuštěna...
Pracujeme spolu s metodou EVA od ledna 2011 (zpočátku 1x týdně, nyní 1x za měsíc). Naučila se také metodu EFT, automatickou kresbu, pracuje s odpuštěním a už pochopila, že změny v jejím životě nastanou, když se pro ně rozhodne a bude na sobě pracovat. Po třech měsících od první terapie byla poznat změna v jejím myšlení a chování. Postupně se stávala jistější a sebevědomější a začala si více věřit. Zlepšil se její zdravotní stav, lépe spí.
Nyní, po téměř roce a půl (červenec 2012), stále ještě pracuje u stejné firmy, ale je rozhodnutá, že z firmy odejde, i když dostala přidáno na platu. Cítí se hodně dobře, je zdravě sebevědomá, uvědomila a pochopila spoustu souvislostí, proč se tak dělo.

Doplnění 1 (říjen 2012): slečna z firmy neodešla, naopak :) Byla jí nabídnuta lepší práce, zúčastnila se výběrového řízení, postoupila do druhého kola, které vyhrála :) a od září 2012 pracuje na lepší pozici. Je konečně spokojená, šťastná, dostala opět zvýšení platu a má práci, kterou si vždy představovala. Tato práce ji moc baví a dokonce může pracovat i z domu.

Doplnění 2 (září 2014): slečna začala žít svůj život, rozešla se po velkých úvahách pro a proti s partnerem, který ji nebyl oporou, neměli stejné ani podobné zájmy, nebyli na "jedné lodi".  Odstěhovala se jinam a je konečně "svá". Dovedla uzavřít tuto kapitolu života a uvědomila se, že může znovu dýchat!