Shamballa 1024 - Nový transformační systém

 

SHAMBALLA je velice silný harmonizační systém pro období právě probíhající transformace.

 

V souvislosti s rokem 2012 nám byly zpřístupněny ještě silnější způsoby energetického působení, je to energetický systém Kristovo-Buddhův pohár, který zahájil proces transformace lidstva skrze Českou republiku v roce 2010.

 • Shamballa je vesmírný učitel, pomáhá uvědomit si, proč mám bolest a pak ji zpracovat.
 • Rozpouští záležitosti plynoucí z karmy.
 • Používá se na prosvětlení, očistu a ochranu prostoru a věcí (např. ochrana auta po dobu dovolené, ochrana dítěte - miminka - zabalit ho do Shambally).
 • Přináší hojnost - prosbou odblokuje překážky.
 • Urychluje vývoj vědomí.
 • Zvyšuje vibrace.
 • Při práci se Shamballou je třeba mít v pozornosti to, že při působení při klasické nemoci dochází také k procesu hlubokého čištění podvědomí a současně fyzického těla se všemi projevy (i nepříjemnými) této transformace. Vyplavené nezpracované emoční záznamy přijmout a v hlubokém ponoření do sebe (zaměření pozornosti na svůj dech, vědomě uvolňovat své tělo, víc a více, uvolňovat se přijetím do emoce, která odchází) a nechat ji projít. Žádnou paniku! Jakmile emoce projdou, pocítíte blaženou úlevu, uvolnění a dostaví se radost.

Působení Shamballou probíhá v širokém spektru, ošetřuje a dává do harmonie člověka celistvě. Napravuje disharmonie ve fyzickém těle a v tělech jemnohmotných. Transformuje emoční negativitu, kterou jsme vytvořili v sobě a kolem sebe.

SHAMBALLA 1024
zahrnuje 1024 symbolů ve 4 stupních, které se předávají (nahrávají se) do aury (energetických těl) člověka telepatickou cestou. Tyto symboly umožňují navázat propojení se Shamballou a jejími bytostmi.  A následně se stahují takové druhy harmonizujících energií pro uzdravení a změny, které jsou pro daný záměr nejúčinnější.

To platí i pro Shamballu 2002, 3110, kde se jedním zasvěcením předají všechny symboly daného systému najednou.

Shamballa má vysokou ochranu. Působení jde jen do situací, které jsou v souladu s vesmírným řádem a v souladu se zákony (plánem) vývoje daného člověka.

Shamballa 1024 v sobě slučuje několik energií, díky čemuž se řadí k hodně silným energiím na této planetě:

 • Univerzální životodárná energie.
 • Mahatmá energie (energie života, božství a osvícení).
 • Energie Nanebevzatých mistrů (integrace svých multidimenzionálních aspektů).
 • Energie Bytostí světla (andělé, archandělé atd.).
 • V současnosti jsou součástí Shambally i intenzívní energie transformace. Energie Shamballa je neustále vyvíjena a přizpůsobována aktuálním vibracím planety Země.


Energie bytostí ze Shambally:

1.) Elohimové, kteří mají shopnosti a možnosti opravovat akášické a karmické záznamy. Mohou opravit příčiny vzniku nemocí, např. opravit světelné kódy v lidské DNA. Zde jsou záznamy o těžkých nemocech (rakovina, Parkinson… další těžké defekty fyzického těla). Mohou tyto poškozené záznamy opravit, a tím nemoc z těla „vymazat“ (v souladu s karmou). Mohou i udělit milost. Tím, že mohou okamžitě opravit záznam v DNA.

2.) Archandělé jsou vyspělé bytosti, které zastupují vysoké kvality vědomí a bytí, a s nimi jsou nás schopny propojit. Každý archanděl zastupuje některé z božských kvalit. Např. Archanděl Michael nás navádí na otázku, kdo je Bůh, přináší ochranu, sílu a pročištění situací. Archanděl Gabriel posiluje schopnost zažívat radost a spokojenost v životě a schopnost přijímat změny. Můžeme je žádat o pomoc v tiché meditaci a prosby o pomoc najdeme v přehledu jejich vlastností.

3.) Nanebevzatí mistři Také oni mají zaměření na určité oblasti lidské zkušenosti, se kterými mohou účinně pomoci. Nanebevzatý mistr Orion pomáhá najít životní cestu a prohloubit intuici, Seraphis Bey dokáže propojit se Zemí a s hmotou, Helion podporuje odvahu a Saint Germanin uvolňuje stará pouta. V okamžiku připojení se na tyto mistry čerpáme jejich zkušenost, moudrost, pomoc a světlo do svého života a do svých vztahů.

4.) Živlové bytosti se starají na energetické úrovni o správný chod všech přírodních zákonů (zastoupení živlů ohně, vody, země, vzduchu). Větší přírodní celky (skály, údolí, louky, jezera…) řídí Elohimové. Patří sem i bytosti stromů, Země, rostlin, zvířat víly, elfové, skřítkové… Jejich prostřednictvím můžeme léčit a prosvětlovat prostor, bydlení, přírodu, planetu Zemi, zvířátka. Snad proto právě zvířátka reagují na léčení Shamballou neuvěřitelně rychle.

ZASVĚCENÍ do SHAMBALLA 1024:

Kdo může být zasvěcen do Shamballa?
Na zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally 1024 je připraven každý, koho tato energie oslovila. Pokud si přesto nejste jisti, zda je pro vás zasvěcení do Shambally vhodné, tak mne kontaktujte a ověřím to. Testuji u zájemců o toto zasvěcení dosaženou vibrační úroveň. Tak zjistím, do jakého stupně jste připraveni přijmout tyto energie. Je samozřejmě výhoda zkušenost při práci s energiemi nebo jakékoli zasvěcení do některého energetického systému, ale mnohdy stačí, že se využívají jiné způsoby duchovní práce.
Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shambally se většinou provádí najednou, ale není to podmínkou. Zasvěcení do dalších stupňů může proběhnout za několik dnů, týdnů až měsíců - záleží na vás, kdy budete chtít pokračovat a hlavně na tom, jak pracujete sám se sebou.

Ceny zasvěcení (osobní/skype):

Shamballa 1024:

1. st.                2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací
1. - 2. st.          
2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací
1. - 3. st.           2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací
3. - 4. st.        
  2.200,- Kč s hloubkovým předčistěním, čistěním a konzultací 
1. - 4. st.         
2.600,- Kč celá linie najednou, mistrovské zasvěcení
                                    
Učitel               3.500,- Kč 
(čistění, zasvěcení s výukou zasvěcovací techniky)
Manuál, certifikát

Záloha 2.000,- Kč - po domluvě termínu pro zasvěcení po skype.

Rozdíl mezi zasvěcením osobním a přes skype:
Obě formy zasvěcení do Shambally jsou naprosto stejné, protože energie není omezena časem ani prostorem - fyzický kontakt není podstatný.

Výhody zasvěcení přes skype:
- nemusíte nikam cestovat, jste v klidu a pohodlí domova
- nejste rušeni dalšími adepty

Nové informace od r. 2010:
Celý systém Shambally byl na jaře 2010 přestavěn. Shamballa je nyní řízena Světelnou radou z Galaktické rady. Je v ní obsažena i transformační energie - Požehnání Jednoty a lásky, zlaté světlo, je posílena energií lásky a je propojena se světelným Chrámem bohyně Isis na Vyšehradě v Praze.
Zasvěcování se může provádět stejně, je však třeba na začátku vizualizovat propojení svého a klientova vedení s Počátkem (Univerzem) a Matkou Zemí a ukotvit propojení Universa - klienta - do zemského krystalu Matky Země.

Shamballa v praxi