Autopatie pro zvířátka, rostliny

Na tomto setkání se naučíte, jak metodou autopatie můžete pomáhat svým domácím mazlíčkům,  ale také navracet do života stromy, rostlinky, keře...

Autopatie je metoda navracení zdraví, která se vyvinula z klasické homeopatie. Ovlivňuje pozitivně centrální sebeorganizační jemnohmotný spirituální systém. Přináší vynikající výsledky zejména při chronických potížích, a to jak u lidí tak u zvířat i rostlin.

 

 

 

Potencovaný přípravek z vlastní tělesné tekutiny ovlivňovaného organizmu si může zhotovit v domácích nebo terénních podmínkách majitel zvířete, a to s pomocí autopatické lahvičky, popř. metodou Korsakovova.


"Autopatie vychází z pochopení, že  disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, s jemnohmotným zdrojem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu jemných energií, vitální síly, prány, čchi; na principu jemnohmotné rezonance obnovuje spojení a naši schopnost jemnou informaci  správně přijímat – tím může navracet harmonii, zdraví, a to i na tělesné úrovni. Míra, do jaké se to daří, závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek. Autopatie tedy neléčí nemoci, ale příznivě ovlivňuje ústřední jemnohmotnou část člověka, přesahující fyzické tělo a zásadně ovlivňující zdraví."


Cena:  600,- Kč (v ceně je zahrnutý materiál pro první domácí aplikaci)
V ceně není zahrnuta autopatická lahvička.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

Termín lze vypsat na přání a pro skupinku minimálně 3 zájemců.