EFT

 

Kurz EFT pro osobní práci

Cílem je seznámit vás se základními technikami EFT tak, abyste byli schopni je sami používat a začali aktivně pracovat na svých problémech.

EFT seminář je určen pro ty z vás, kteří chcete řešit své problémy sami. Může vám pomoci např. od strachů, fóbií, při nízkém sebevědomí, při partnerských problémech, traumatu, zlosti, úzkostí, různých fyzických bolestí - hlavy, zad apod.

Základní techniky EFT se může naučit opravdu každý a začnete je používat na svoje běžné problémy i bez pomoci odborníka.
Seminář je zaměřen tak, že když budete odcházet, budete mít vyřešené některé své problémy a budete mít také dostatečnou motivaci začít pracovat na svých problémech sami.

EFT je jednoduchá, rychlá a účinná metoda vedoucí k psychickému a fyzickému zdraví.

Nejblžší termín kurzu metody EFT:
14. 3. 2019 - místo konání Cejl 58, Brno

Na celodenním semináři EFT se probírají a zpracovávají určitá témata více do hloubky, např. strachy, hojnost, neplodnost, pocity viny, nadváha, zlepšení pracovního výkonu ...aj. a nebo se učí další dovednosti, jako např. metodu autopatie apod.

Upozorňuji, že tento seminář není certifikovaný. Pro práci s druhými je nutné absolvovat výcvik pro terapeuty.

Co se na semináři naučíte?

co to EFT vlastně je, jak vzniklo a jak funguje
rozdíl mezi EFT a klasickými metodami, co je to energetická psychologie a jak funguje
jak vznikají naše negativní emoce
co je to psychologický revers a jaký má vliv na naše zdraví
o vzniku nemocí z energetického hlediska
základní techniky EFT, jak najít "ten" problém a jak ho zpracovat
a mnoho dalších informací pro Váš osobní rozvoj ...

Ceny:

celodenní intenzívní seminář                      1.600,- Kč

odpolední / dopolední seminář                    1.100,- Kč
V ceně jsou zahrnuty studijní materiály + pití

SLEVA 50% pro zopakování pro moje absolventy mých seminářů EFT.

Pokud utvoříte skupinku nejlépe alespoň pěti lidí, může proběhnout seminář EFT u Vás doma nebo na jiném vhodném místě. Je možné také domluvit semináře mimo Brno.

Děkuji za Váš zájem o tuto úžasnou metodu a těším se na viděnou na některém mém semináři.

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz tel. 605 240 742


Vaše zpětná vazba:

21. 4. 2016

Dobrý den, p. Pánková,
chtěla bych vám napsat ohledně EFT, když jsem byla na kurzu tak dobrý, ale doma mě
 to nějak nešlo…bylo to na mě nějaký komplikovaný a složitý. Po sobotě na A.K 3 jsem se podívala do manuálu a začala ťukat a jsem nadšená, jak to krásně funguje. Předtím jsem z toho byla jakási zmatená...:-/…asi jsem potřebovala čas. Začala jsem si ťukat v práci, když se cítím divně a když mám divné pocity a jsou fuč…J Začnu více používat. Mějte se moc hezky. Sluníčkově I.K.
 


.... Cítila jsem hned po probuzení, paní Pánková, že Vám chci napsat, tak jsem to šla rovnou udělat :-)
Srdečně Vám děkuji za včerejší setkání. Jsem velmi vděčná, že jsem k Vám byla přivedena, bylo to v ten pravý čas, ale to je delší příběh.
Udělala jsem včera s EFT dva bloky a oba dva jsou pryč a cítím v těchto věcech naprostou neutralitu, nazvala bych ji i lehkostí bytí, je to úžasné.

Vnímám, že jste trefila u mě třetí čakru, moje strachy byly vždy brzdou ve volnosti a možnosti nechat se unášet proudem - měla jsem potřebu se držet a je to u nás rodová záležitost jako hrom:-) Cítím, že se mi teď spousta věcí otevírá a když je nechávám plynout, jen mi pomáhají a ukazují cestu. Je to nádherná zkušenost, Po včerejšku cítím další posun a možnosti....
30. 5. 2014 (po semináři EFT)

Paní Jitka, 11. 4. 2012
Musím Vám napsat, že několik let jsem o metodě EFT slyšela, ale teprve teď po Vašem semináři ji používám .. je to zvláštní, protože je to naprosto neskutečná pomoc :) Používám ji pořád, i na dálnici v autě... :) Děkuju moc a pokud má člověk víru, funguje daleko více. Nastartovalo mne to a cítím, jak se otvírají i jiné možnosti. EFT je super a to jsem se tomu tak dlouho bránila. Děkuju ještě jednou... 
Jo a krémy neskutečně skvělé (vysv. od firmy JUST).

Na přiložených obrázcích můžete vidět, jak si metodou EFT moje klientka po absolvování semináře sama pomohla uzdravit úporný ekzém, který byl bezúspěšně léčen klasicky "mastičkami" celé tři měsíce. (Pozn.: ...tato klienta pracuje ve zdravotnictví a má na dosah nejnovější medikamenty...)

Přiložené obrázky: