Théta

 

Určeno pro opravdové zájemce, kterým není lhostejný jejich vlastní vývoj.

 

 

 

  • Théta I. - osobní - pro práci na sobě
  • Théta II. příprava na práci s druhými lidmi a pro vlastní osobní rozvoj

 

 

 

Zpětná vazba:

 

8. 10. 2018

Dobrý den, paní Pánková.

Chci se s Vámi podělit o mé výsledky "léčení" vztahu mezi mnou a mojí matkou pomocí Théty. Dne 11.8. jsem u Vás absolvovala kurz Théta I., na němž  jsem si náš vztah pomocí Théty přeprogramovala. A mohu říci, že toto "léčení" bylo úspěšné.

Při menstruaci  jsem vždy mívala dosti silné krvácení a často doprovázené bolestmi v podbřišku a zad. Mimo jiné se u mne bolesti zad projevovaly i mimo menzes, což jsem často přisuzovala fyzické zátěži.

Po přeléčení v Thétě můžu s radostí říci, že nyní mám menzes i kratší dobu a spíše slabší a bez bolestia co se týká bolesti v zádech, hodně ustoupily. Je úžasné, jak Théta funguje. Děkuji Vám a těším se na další spolupráci a příjemná setkání s Vámi. 

Z.T.


10. 1. 2016
Krásný nový den, paní Pánková.
Chci vám napsat, jak mi seminář Théta pomáhá jít životem. Je už to chvíli, co jsem u vás byla na semináři Théta osobní. Prací na sobě jsem zjistila, kolik mám vzorců, strachů a jiných, se kterými je potřeba udělat přeprogramování, ať mne nebrzdí v rozvoji.
V Thétě jsem zpracovala, věřím si strach o svou budoucnost, o děti a jiné. Úžasné je, když za pár dní po zpracování přijde situace, já tomu říkám zkouška a jsem naprosto v klidu. A jelikož Théta pomáhá mně, vydala jsem se na cestu Théta terapeut opět za vámi do Brna absolvovat tento seminář.
Je naprosto úžasné, když přijdete na věci, které vám způsobují v životě problém, kde je příčina.Opravdu všechny informace jsou v nás. Pustila jsem se tedy do práce a stále pracovala na sobě a na možnosti pomáhat těm, kteří chtějí. Mám ve vás velkou inspiraci, paní Pánková.
Mám klientku, která když přišla na první terapii, šla terapie, jako když chcete rozjet staré mlýnské kolo, opravdu. Za nějaký čas se klientka vrátila a neskutečný pokrok obdiv a práce byla úplně snadná a z celé bytosti bylo cítit, jak jí dělá radost si odlehčit a jít dál beze strachů a omezení. Nyní je z ní sebejistá milující se žena.
A těchto lidiček přibývá, po terapiíich děkuji, že jsem se mohla u Vás učit a jim pomoci. Moc děkuji a přeji další spokojené klienty a nastávající terapeuty. Karla S.

 

6. 11. 2014
Dobry večer, paní Serafii,
děkuji za krásný den s Vámi. Moc děkuji za pročištění mého srdíčka. Je to krásný pocit. S úctou Marie Z.

 

5. 11. 2014
Zdravím Vás, paní Pánková, 
a moc děkuji za info i za včerejší úžasný seminář.
S přáním krásného podzimního dne. Jana M.


15. 9. 2013

Dobrý den,
chtěla jsem Vám napsat už dávno, jak to se mnou je.... :) Díky Thétě jsem si začala řešit různé strachy, které mne doprovázejí celou věčnost. Například jedna z věcí: měla jsem strach z velice vážné nemoci, na kterou zemřel můj bratr. Nic mi nepomáhalo, byla jsem na kineziologii, také u nějaké paní, která se mnou dělala "něco", nevím přesně, co... ale nezabralo to nebo jenom krátce, a to nevím, zda jsem si to nevsugerovala. Až zabrala Théta. Děkuji za Vaši radu, jak vytvořit větu a za vytestování. Sama bych to možná úplně nedala. Naučila jsem se u Vás také EFT, ale připadá mi, že s Thétou to jde jaksi rychleji a do hloubky.
Děkuji moc moc za vše a svět je najednou krásnější :) :)). Děkuji, že jste! Marie od Ostravy


Dobrý pozdní večer, (noc), paní Pánková,
jenom jsem Vám chtěla poděkovat za sobotní seminář Théta osobní. Byla jste velice milá. Věřím a cítím, že po období, kdy jsem používala ke svému posunu koučinky, homeopatii a některé afirmace, jsem teď ve thétě dostala skvělou novou pomoc.
Ať se vám daří, přeje Marie Š.

Paní S., 28. 12. 2011

Vazena pani Pankova,
jsem nesmirne rada, ze jsem se mohla zucastnit Vaseho seminare Theta...zanechalo to ve mne obrovsky dojem, a to nejen z Vaseho odborneho pristupu a osobniho pristupu k nam ucastnikum, ale fakt, ze jste mi pomohla timto systemem slyset, je fyzicky fakt, a to se neda poprit. Slysela jsem na zacatku seminare spatne, a odchazela jsem s uplne jinym pocitem, protoze se mi sumeni v usich uvolnilo. Moc dekuji a doporucuji ostatnim Thetu.     zkuste.. je to neco.
(
Pozn.: tato paní byla objednaná na operaci, kterou po semináři Théta osobní s radostí zrušila, její problém totiž zmizel... )