Automatická kresba

 

Malování automatickou kresbou
je moje velká vášeň
a velice ráda pomohu otevřít
tuto schopnost i u Vás.

 


Každý člověk, ať už s talentem nebo bez talentu je schopen tvořit. Není to o tom, zda umím nebo „neumím" kreslit. Tajemství se skrývá v uvolnění, oproštění se od myšlenek a spočinutí ve svém středu, tady a právě teď.

  • Naučíte se, jak vykreslit své emoce, pocity a strachy, i jak s těmito kresbami pracovat.
  • Jak si nakreslit uzdravující obrázek pro nějaký zdravotní problém.
  • Díky automatické kresbě budete lépe vnímat sami sebe.
  • Pomocí automatické kresby si můžete uzdravit svoje vztahy - jakékoli...
  • Automatickou kresbu můžete používat také jako první pomoc.
  • Automatickou kresbou si můžete harmonizovat svůj čakerní systém


Termíny AK vypisuji průběžně a také po domluvě dle požadavků zájemců. Lze naplánovat semináře i v pracovní dny.
Nebo pokud dáváte přednost individálnímu přístupu, lze pracovat samostatně bez kolektivní práce.

Semináře automatické kresby (AK):

1 den

Automatická kresba základy
Léčivé a uzdravující, energetické a harmonizující obrázky

1.500,-

1 den

Čistění a harmonizace čaker 1.500,-

1 den

Řešení partnerských vztahů 1.500,-

2 dny

Komunikuji se svým tělem a uzdravuji ho 2.500,-

1 den

Odpouštím 1.500,-

1 den

Aurogram a zjišťovací kresba 1.800,-


Doporučuji začít s AK základní a pak pokračovat s tématy dle potřeby.

Cena pro individuální výuku Automatické kresby I.

2.000,- Kč za osobu při 1 účastníkovi

1.600,- Kč za osobu při 2 účastnících (pokud Vám bude vyhovovat individuální přístup i ve dvou, můžete přijít s někým dalším).

 

Cena pro individuální výuku Automatické kresby - čakry, vztahy

2.500,- Kč za osobu při 1 účastníkovi 

2.000,- Kč za osobu při 2 účastnících (pokud Vám bude vyhovovat individuální přístup i ve dvou, můžete přijít s někým dalším).


Automatická kresba je způsob spojení nejen s naším podvědomím. Dá se využít ke zjišťování zdravotních i psychických problémů, ke zjišťování překážek i bloků v nás samých. Pomocí automatické kresby můžeme zjistit i řešení těchto problémů.

V každém případě je pozoruhodné, v jak krátké době dokáže automatická kresba v člověku rozvinout jeho mimořádné schopnosti, talent a dle vyjádření i jiných kreslících má bezesporu i léčivé účinky. Ty se mohou projevit zcela otevřeně a v krátké době, anebo může být pozitivní efekt i oddálen, ale v žádném případě nemůžeme jednoznačně potvrdit, že tato technika může působit nepříznivě, pokud lidé mají dostatek informací, jak s ní mají pracovat. 

Někteří z vás potřebujete pro začátek hlavně zharmonizovat, k čemuž slouží Automatická kresba I. Po čase zjistíte, že se váš život začíná pomalu měnit a toužíte udělat něco víc. Sami bezpečně poznáte, kterým směrem se máte ubírat, vnímejte se a nechte se vést.

 

Na hodně lidí působí uzdravující energie, která z těchto obrázků vyzařuje. Začnou se cítit zdravěji, začnou ji vnímat a mnohým se začne měnit život před očima. Někteří zase potřebují jen ukázat směr, který se jim v automatické kresbě může vykreslit. Automatická kresba je úžasná pro vymalování se z jakékoli psychické zátěže.

 

Automatickou kresbu nemusíte umět, povedu Vás. Kurzy jsou určené všem, koho toto téma přitahuje.

 

Aby vám automatická kresba fungovala, je potřeba splnit tyto podmínky:


  • mít opravdovou touhu se automatickou kresbu naučit a těšit se z této práce
  • kreslit a kreslit každý den, každou volnou chvíli, mít trpělivost, zvídavost, chuť objevovat a tvořit
  • pracovat svým tempem, nechat kresbu volně plynout a přijmout, že vše, co se kreslí, je vpořádku
  • používat automatickou kresbu hlavně pro sebe, později i pro druhé


Přihlášení: 
terapiepankova@seznam.cz

 

Zpětná vazba:

19. 1. 2021

Dobrý den přeji, paní Libuše Pánková,
asi před rokem a půl jsem u Vás byla na kurzu Automatická kresba. Program jste měla nachystaný až do posledního detailu a také jste se nám všem opravdu věnovala. V dětství jsem pořád kreslila a malovala, ale pak jsem úplně přestala. Teď jste mě znovu natartovala a už zase maluji a přidal se i syn. Malování a kreslení má ozdravující vliv na psychiku a jde to hodně do hloubky. A ještě další pozitivní věc: Před xx lety jsem ztratila kontakt se zemí a necítila jsem se tady doma. Bylo to hodně traumatické, ale po rozhovoru s Vámi se stala velká změna. Najednou jsem během krátké chvíle znovu zakotvila, zhluboka jsem se znovu nadechla a můj životní prostor se zase rozšířil a vše se dostalo do rovnováhy. Je úžasné stát nohama zase na zemi a hledět beze strachu do budoucnosti. Ale to vše máme v sobě, jen jsme na to zapomněli.
Děkuji Vám moc a určitě zase přijdu na nějaký kurz, až to bude možné.
Mějte se hezky a přeji Vám pěkný den. PP

 

16. 10. 2017

Dobrý den, paní Serafii.

Chystám se napsat Vám už delší dobu, ale teprve nyní se dostávám ke psaní. Je to asi půl roku, kdy jsem se k vám "náhodou" dostala na kurz automatické kresby. Od té doby ji stále používám a hodně jsem si například vymalovávala negace a lítosti spojené s nenadálým odchodem mého drahého tatínka.

Chci vám moc poděkovat za vaše vedení tohoto kurzu a přístupu k nám kurzistům. Byla jsem od té doby na několika kurzech podobně zaměřených, ale nedočkala jsem se tak nezištných odpovědí a pomoci, jako u vás. Moc si toho vážím. Zjistila jsem, že lektoři kurzů nechtějí "pustit" informace, kdežto u vás je to jiné. Co na srdci, to na jazyku.

Přeji vám moc spokojených kurzistů, jako jsem já. Věřím, že se ještě uvidíme.

S láskou Lenka V., Poděbrady

 

18. 4. 2016
Dobrý den p. Pánková,

chtěla bych Vám moc poděkovat za kurzy A.K. Cítím se na nich vždy moc fajn a odcházím plná klidu, bezpečí, radosti a energie na sobě a se sebou ještě více pracovat. Hlavně co je pro mě moc důležité, že se mi život opravdu změnil a stále mění k lepšímu...není to jen o malování, ale mění se moje vnitřní já ... mé pocity a vnitřní bolístky a cítím se stále svobodnější a lehčí možná i díky Vašemu povídání, které mě hodně učí. Jsem šťasná a spokojená a hlavně vidím sebe i vše kolem sebe úplně jinak a už se nebojím toho, co příjde. Chci se učit a pracovat na sobě a tvořit si krásnější budoucnost :-)Moc děkuji a přeji mnoho úspěchů, Ilona Kupčíková Slavkov u Brna
 

24. 7. 2015
Dobrý den,cítím, že Vám chci poděkovat. Moc jste mi pomohla a teď na automatické kresbě se ve mně otevřelo něco nového, nebo spíš jako bych přicházela blíž a blíž k sobě samé. Je to zajímavé, krásné a klidné. Něco to přináší a já už se moc těším na všechno, co přijde.

DĚKUJI! Přeji krásný den:-) Petra