Medová detoxikační masážSLADKOST, KTERÁ POMÁHÁ
Kurz pro nadšené laiky!


 

Tato zájmová výuka Medových masáží je určena pro ty, kdo se chtějí více dozvědět o této staré léčitelské metodě, která pomáhá v detoxikaci těla.

Naučíte se, jak správně provádět medovou masáž také pro domácí potřeby.
Účinně pomáhá při bolestech velkých kloubů!


Cena:      
1.700,- Kč   (V ceně je manuál, výukový materiál, osvědčení)

Tyto kurzy jsou vypsané většinou na vyžádání a dle požadavků zájemců a termín je poté uveden v kalendáři akcí.

S sebou:   prostěradlo na přikrytí masážního lehátka, 2 ručníky, žínka
                  pohodlný oděv na masírování, přezůvky

Přestávka na jídlo. Pití zajištěno.

Pracovat se bude ve dvojicích, každý účastník zažije "medování" jako příjemce a také jako dárce. Budete mít dostatečnou možnost procvičit hmaty a postupy, ale také pocítit blahodárné účinky na vlastním těle.

Medová masáž patří k přírodním léčitelským metodám. Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organizmus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z potravin, léků a životního prostředí.

Díky skladbě medu, který se používá při masáži, dochází k aktivaci ochablých procesů látkové výměny a posilování životní energie. Masáží se dostanou všechny hodnotné látky bezprostředně do organizmu.

Pomocí stimulace reflexních zón je možné touto masáží příznivě ovlivňovat i orgány v těle. Také napomáhá k silnému oživení celého organizmu. Je vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu a napětí, nervových poruchách a stavech neklidu, rovněž v důsledku onemocnění nebo stáří a zvláště vhodná při všech civilizačních chorobách - potíže krevního oběhu, alergie, revmatizmus, nervové poruchy, potíže s usínáním a spánkem, deprese.

Medová masáž se provádí na zádech a velkých kloubech.