Práce s kyvadlem

 "Už Vás nebaví poslouchat to, co Vám jiní říkají? Máte pocit, že Vám neříkají pravdu či vám vysloveně lžou? Máte pocit, že Vám pomáhají jen pro peníze? Vezměte si kyvadlo a zeptejte se sami. My Vám odpovíme: Nikdo z Vás nepotřebuje prostředníka ke Mně! Všichni jste mé děti a všichni se mě můžete zeptat. Já Vám odpovím.

Já jsem ten, který jsem. Já s láskou jsem Vás stvořil, já s láskou Vás povedu, budete-li chtít." (Channelováno 13. 03. 2011)  • Výuka práce s kyvadlem - pokročilí - navazuje na výuku kyvadla pro začátečníky a staví na zkušenostech, proto je mezi jednotlivými stupni časový prostor. Cílem kurzu je získat praktické návyky spolu s potřebnou teorií.


Těm z Vás, kdo nechcete být v kolektivu dalších účastníků výuky práce s kyvadlem, můžete využít 
individuální výuku.

V dnešní době je velmi důležité, aby každý měl možnost naučit se sám se ptát a sám číst odpovědi. Aby nemusel být odkázaný na rady druhých, aby nemusel slepě věřit, že ten, kdo mu radí, to s ním myslí dobře. Pokud neovládáte žádnou z metod na dotazování, tak nemůžete jít tou nejkratší cestou k svému cíli. A jste absolutně závislí na komkoliv, místo toho, aby jste byli na komkoliv nezávislí, což znamená soběstační.

Kyvadlo se používá jako takové “ukazovátko” - jako prodloužená ruka naší intuice či přirozené inteligence, kterou všichni máme, ale většinou ji neumíme používat nebo jí nevěříme. Kyvadlo, které držíme v ruce, reaguje na impulsy vycházející z mozku a ovlivňující svalové napětí ruky, které ho přenese dál - na kyvadlo.
Jakákoliv technika dotazování se je základním předpokladem individuálního duchovního postupu, jehož vedoucí myšlenkou je: Být svobodný.

Kurzu se nemohou zúčastnit:

osoby v péči psychiatra či užívající psychofarmaka, antidepresiva
těhotné a děti
osoby po operaci, úrazu hlavy
osoby léčící se na těžkou nemoc

epileptici
osoby pod vlivem alkoholu a drog

Přihlášení: terapiepankova@seznam.cz

Důležitá informace pro zájemce o výuku kyvadla:

Testuji vždy bezpečnost - klientovu a moji a všech přihlášených navzájem. Pokud zájemce není připraven, vyčistěn, "naladěn", nemusí se napojovat na své VJ a tedy nebude dostávat odpovědi. Může se také otevřít něco, co sám nedovede zvládnout a pak může mít velké problémy... To něco mohou být například nezpracované staré emoční bloky, na podvědomé rovině uložené negativní informace.... a jiné a jiné...
Pracovat s kyvadlem je velice odpovědné, není to jenom o nějakém točení, není pro zábavu, není to na uspokojení svého ega. 
Pokud to vyjde jinak, znamená to, že ještě nenastal ten správný čas nebo je potřeba udělat ještě nějakou práci (např. čistění pro odstranění bloků, terapii aj.).

Doplňující důležité informace:
Kolem vás je spousta nabídek na kurzy kyvadla. Pokud Vás některý kurz osloví, ptejte se, pátrejte, hledejte, zda a jak vyučující provádí čistění před prací, zda testuje vhodnost práce, bezpečnost apod. Nebojte se toho, je to Váš život.
Z vlastních zkušeností vím, že pokud se toto opomine, mohou nastat velice závažné a nepříjemné problémy nejen pro toho jednoho zájemce, ale i ostatní účastníky kurzu.

Stále mne překvapuje, jak lidi s kyvadlem pracují na základě literatury vydané i před několika desítkami roků. Jsou různé teorie, kam se napojit při práci s kyvadlem, většinou to lidi nijak neřeší, hlavně, že se kyvadlo točí a že dostanou žádanou odpověď... Nyní je jiná doba, vibrace jdou nahoru, neplatí spoustu věcí, jsou jine zákonitosti a musí se dodržovat.

"Sami se ptejte, sami řiďte svou vlastní cestu."
"Učitel není ten, kdo vede slepé žáky, nýbrž ten, kdo je vede k prozření tak,
aby po své cestě sami mohli kráčet."

 

Napsali jste po kurzu kyvadla I.:

15. 3. 2022

Dobrý den Vám přeji a moc chci poděkovat za vaše vedení při výuce kyvadla. Absolvovala jsem u Vás tento kurz jako individuálku před 3 měsíci, protože mi to tak lépe vyhovovalo (chtěla jsem tam být sama). Několikrát jsem se pokoušela s kyvadlem pracovat, ale vždy jsem dostávala odpovědi, které mne mátly (na stejný dotaz pokaždé jiná odpověď), až Vy jste mi vysvětlila, jak to vlastně je a jak to funguje.

Díky Vám se dovedu čistit a napojovat na své Vyšší Já, není to tak jednoduché, jak je to prezentováno na různých videích. Když jsem si na Vašich stránkách přečetla, že každého zájemce o výuku práce s kyvadlem testujete z hlediska bezpečnosti, nedovedla jsem si pod tím nic představit. Na kurzu jsem to pochopila a děkuji Vám za Váš přístup a vážím si toho, že svoji práci berete odpovědně. 

A také mne překvapilo, že než jsem začala pod Vašim vedením testovat, uteklo minimálně dvě hodiny výuky. A také jsem ráda, že neděláte žádné "rychlo kurzy" jen pro zviditelnění. Omlouvám se za upřímnost, už jsem taková...

Moc moc za všechno děkuji a už se moc těším na další Vaše vypsané kurzy.

Přeji Vám krásné dny a s láskou vzpomínám. Hana B.

 

****

Ahoj Libuško, předem tohoto psaní Tě moc zdravím. Také moc děkuji za seminář kyvadélka. Bylo to super, akorát mělo to jednu chybičku - strašně rychle to uteklo:-). Myslím, že jsme se sešla i prima parta, co myslíš?
Ještě než Ti budu psát zpětnou vazbu, chtěla bych Tě poprosit, zda by bylo možné si u Tebe zamluvit 2 kalendáře 2014, jeden bude pro tu kamarádku Míšu a ten druhý bych dala mamce do ložnice.

Ještě jsem Ti chtěla poděkovat za tu Energii, kterou jsi mi posílala. Mně to došlo až později, že je to ono. Ale víš, měla jsem Ti tak krásný pocit, že mi někdo zevnitř hladí ledviny a orgány a bylo to tak moc příjemné a láskyplné. Moc děkuji za poslání té energie, byl to krásný pocit i zážitek a moc mi to pomohlo, protože takhle zle nebo spíše bolestivě mně snad ještě nikdy nebylo a také jsem ještě nikdy nepřišla o úplně hlas. Vím, že jsem měla strach mluvit a někde jsem naopak mluvila až moc a řešila vztahy/ledviny, ale nečekala jsem takovou reakci. A ani si to hned nespojila.

A nyní, pokud mi to dovolíš bych Ti napsala k semináři své pocity a vjemy.

Vytáhla jsem si u Tebe kartičku úspěchy v podnikání a musím říci, že se mi moc líbí a že s ní plně rezonuji. Se mi něco podobného ještě nestalo. Podnikám si různé malé výlety, pracujii na sobě a napadají mě i nové možnosti, jak na sobě pracovat nebo co dělat a z tohoto procesu mám velkou radost. Děkuji moc.

Čištění - když jsi nás Libuško čistila před seminářem i ráno, cítila jsem na dušičce obrovskou radost, jsem se musela usmívat, jinak to ani nešlo, (jsem si ale nejdřív naivně myslela, že je to výsledek moji práce na sobě eft a tak pod., jsem se jaksi hodně spletla a takových chybných pocitů jsem měla více a pak jsem později zjistila, že ne já, ale Ty jsi pracovala a pomáhala mi/nám všem, moc děkuji).  

A u čištění se zdržím - víš jak se na semináři mluvilo o smrti blízkých a tak. Tak jsem se tam úplně našla, resp. tuto oblast řeším už hodně dlouho a se vším, co bylo řečeno souhlasím, jsem sama došla už předčasem k tomu, že smrt ze ztráty blízkých je pro mne strach z bolesti ze ztráty milovaného člověka i když vím, že smrtí nic nekončí a že dušička pokračuje dál a osvobodí se od bolesti a tak. Ale lidsky prostě není pro mě lehké ji pustit. Hodně řeším vztah se svoji maminkou, mám tam hodně bolesti, strachu, utrpení, starosti atd. už od ZŠ a postupně se to stupňovalo nahoru, samozřejmě eft, Sh, pochopení, uvědomění, odpuštění.....jo super postupně se bolest snižovala a přeprogramovávám se a už vidím to i z jiných úhlů, ale víš ty větičky o odpuštění (myslím, že jsem je dřív chvilku dělala a pak jsem na ně úplně zapomněla) mi nyní moc moc a moc pomohly a myslím, že hlavně pro ně jsem si na seminář přijela. Začala jsem je hned používat a nevím, vnímala jsem, že to šlo někam dál, než jen do tohoto života, který si pamatuji a uvědomuji. Vnímala jsem tu bolest a utrpění jakoby někde z daleké minulosti a byla jsem Ti moc vděčná, že jsem u Tebe byla a mluvilo se tam o odpuštění a že s tím mohu dál takto pracovat. Děkuji, děkuji Ti z celého mého srdíčka.

A ještě jednu věc Ti napíšu, protože nevím proč jsem Ti řekla, že beru léky a na co. Jinak to neříkám, protože tyto léky neovlivňují psychiku a já je navíc neberu, takže krom lékařů se o tom nezmiňuji. A Ty jsi tam našla nějakou souvislost a pomohla jsi moc a pustily jsme to. Já bych sama nevěděla, co s tím mám dělat a ani jsem nevěděla, co to je (ani teď to moc nevím, ale myslím, že to není až tak důležité), ale Ty jsi mě vedla a vše proběhlo, jak mělo a jsem Ti nesmírně za to vděčná. A jo bylo to super. Děkuji.

Moc děkuji ještě za Živou vodu světla a lásky, už když jsem se z ní poprvé u Tebe v neděli napila, řekla jsem si mňam ta je dobrá a jsem moc ráda, že jí od Tebe mám už doma.

Jsem moc ráda, že jsem byla na kyvadélku a naučila se jak správně s kyvadélkem pracovat a hlavně, co dělat před vlastní prací. Dřív jsem jenom poprosila o pravdivé odpovědi a pak už jsem jen testovala. Většinou mi odpovědi vycházely dobře. Ale taky jsem měla dny, kdy jsem cítila, že kyvadélko ukazuje, co chci, protože pracovalo ego.  Též jsem se tam našla, ve zkušenostech jaké jsi říkala s kyvadélkem, myslím Ty první začátky.

Už jsem toho napsala až moc vela, tak se pomalu loučím a těším se na brzké setkání. Víš, že jsem chtěla na Kresbu II, ale ještě se Ti ozvu Libuško a bud bude volné místo a nebo si budu muset ještě počkat. Ale nyní mám toho na zpracování více než dost, tak uvidíme, jak to zvládnu, můžeme tedy nechat kresbu II  ješte otevřenou, prosím? A nebo pokud už je plno, tak mi prosím jen dej vědět, ať Tě pořád neotravuju :-) Díky moc.

PS: ještě Ti něco napíšu, vždy, když jsem s Tebou více v kontaktu udělám na sobě práce více, než za rok ne-li déle, nevím jak to děláš, ale děláš to dobře:-)

papa a moc díky za vše. Mám Tě ráda a vážím si Tvé práce a pomoci druhým. Jsi skvělá:¨-) Lenka