Mohu mít vše, co si přeji

Víte, že můžete mít všechno, co si přejete? Že Universum je připraveno splnit všechna vaše přání? Stačí říct. Vesmírný objednávkový servis je pro vás připraven. Stačí si objednat.

Základní pravidla pro objednávání:

Objednávejte jakkoliv a kdekoliv máte chuť. Chcete-li při tom uspořádat malý rituál, tak si něco vymyslete - něco, v co věříte nebo co se vám zdá zvlášť účinné. Například napište si svou objednávku a přečtěte ji v noci Universu z okna, balkonu, ze zahrady. Nebo si raději objednejte v den, kdy máte skvělou náladu a kdy překypujete důvěrou ve vlastní schopnosti nebo prostě kdykoli pocítíte potřebu. Jednoduše si musíte říct, myslet a cítit s bezelstností dítěte, co chcete a ono to přijde.

Objednávejte jednoduše. Prostě řekněte si cokoliv chcete: "Vesmíre, chci poznat muže mých snů, musí umět jezdit na koni, být senzitivní, milý, být vysoce postavený." Co v objednávce bude, záleží jen a jen na vás. Je vhodné si ji i napsat, abyste si pak mohli zkontrolovat, jestli byla dodaná v pořádku. Můžete si také určit datum, ke kterému má dojít. Po objednání je velmi důležité se uvolnit a nechat prostě věci, ať se dějí sami. Věřte tomu, že vám přijde to, co jste si objednali, protože vašimi negativními očekáváními můžete blokovat dodávku vašeho "vesmírného balíčku".

Objednávku neopakujte. (Ale ještě před dodáním ji můžete zrušit.) Když stejnou věc objednáte několikrát nebo v duchu opakovaně pošlete co nejvíce energie, vyjadřujete tak vlastně své podezření, že Universum je neschopné. Universu je to jedno. Nanejvýš to bude považovat za velmi politováníhodné, protože dodávky dostáváte prostřednictvím inspirace. Prostřednictvím nějakého pocitu nebo nějaké narážky. Tak jste po  nejrůznějších cestách vedeni ve správnou dobu na správné místo, kde obdržíte svou dodávku. Nedočkavostí a křečovitým očekáváním blokujete sami sebe, takže za vámi Universum stále musí běhat i s balíkem. Jenže vy se nikdy neobjevíte na místě dodávky, protože nejste dost uvolnění.

Každou objednávku formulujte kladně. Slova jako "ne-" a "žádný" jsou nevhodná. Také jistě nezavoláte do Quelle a neřekneš: "Prosím, já bych nechtěla žádný zelený ubrus." To, čeho se tajně obáváte, přijde jako první. Vaše podvědomí ani Universum nerozumí formulaci: "Nechci to, či ono." Nebo: "Doufám, že se nestane to, či ono." Škrtne z věty "žádný" a "ne" a začne se uskutečňovat obraz toho, co jste měli v hlavě. Objednejte si proto to, co si opravdu přejete. Když se chcete zbavit nemoci, musíte si objednat zdraví postiženého místa. Oceňte to, když se vám nějaká objednávka splní. Tak posilujete důvěru ve svou schopnost objednávat. Když si nejste jistí, jestli to nebyla náhoda, uznejte aspoň možnost, že tu vaše objednávka mohla kladně zapůsobit.

Dávejte si pozor, co si přejete a objednáváte - mohli byste to totiž neprodleně dostat!  Rozhodně neuškodí se trochu zastavit a zaposlouchat se do hloubky duše.

Chcete-li celý svůj život změnit v tok pozitivní energie, napište si seznam pocitů, které byste měli, kdyby ve vašem životě všechno odpovídalo vašim představám. Pak přemýšlejte o tom, ve kterých bodech se od něj odchylujete. Na různá místa si položte lístky, které vám budou stále připomínat, vaše představy. A nezapomeňte: vaše slova, myšlenky a city utvářejí vaši realitu!

A teď to nejdůležitější:
Napřed tu musí být víra, pak přijde důvěra a nakonec následuje vesmírný důkaz.
Projevuje se prostřednictvím vaší víry. To je duchovní zákon vesmíru. Když se zdá, že něco nevychází, tak to může znamenat jen jediné, buď na vás čeká něco lepšího, nebo má ta věc nějaký háček, který zatím nemůžete vidět.


Přeji vám hodně zábavy a úspěchů při objednávání!