Příznaky probouzení

„Symptomy „Schaumbra“ - dvanáct příznaků tvého probouzejícího se Božství

(„Schaumbra“ znamená - volně přeloženo z hebrejštiny - „dívat se domů“) od Geoffrey Hoppe a Tobiase
www.crimsoncircle.com

1. Pnutí a bolesti v těle, speciálně v oblasti šíje, ramen a zad; jsou důsledkem intenzivních změn na úrovni tvé DNA, přičemž se v tvém nitru probouzí Kristovo semínko. Toto vymizí.

2. Pocit hlubokého vnitřního smutku bez zjevného důvodu. Právě propouštíš svoji minulost (tj. tento život i všechny ostatní) a to způsobuje pocit smutku. Můžeme to porovnat se stěhováním, kdy opouštíš dům, ve kterém jsi bydlel/a mnoho let, a stěhuješ se do nového domu. I když se do nového stěhuješ rád/a, přesto existuje určitý smutek při zanechání všech těch vzpomínek, energie a zkušeností ze starého domu. Toto také vymizí.

3. Pláč bez zjevného důvodu. Podobně jako bod 2. Dovolit slzám téct je dobré a zdravé. Pomáhá to uvolnit a propustit staré energie ve svém nitru. Také to přejde.

4. Náhlá změna ve tvém povolání nebo kariéře. Velmi rozšířený symptom. Zatímco se měníš, mění se i věci kolem tebe. Nedělej si momentálně žádné starosti s hledáním „perfektního povolání“ nebo perfektní kariéry. Toto také pomine. Jsi ve stadiu přechodu a je možné, že vícekrát změníš svou profesi, než najdeš takovou, která se k tobě hodí.

5. Ústup/stažení se z rodinných vazeb. Spojení s tvojí biologickou rodinou je spojení staré karmy. Když vystoupíš z tohoto cyklu karmy, budou i tyto staré rodinné vazby propuštěny. Bude se ti zdát jako by ses vzdálil od své rodiny a od svých přátel. To také přejde. Po určité době (až to bude adekvátní) si k nim vytvoříš nový vztah. Tento vztah se pak bude zakládat na Nové energii, bez karmických atributů.

6. Nezvyklé vzorce spánku. Je možné, že se v noci často budíš mezi 2:00 a 4:00 hodinou ráno. Je to množství vnitřní práce, která v tobě právě probíhá a občas tě probudí, abys trochu „nabral/a vzduch“. Nedělej si starosti. Pokud se stane, že už nemůžeš usnout, pak raději vstaň a běž něco dělat, než abys zůstal/a ležet a dělal/a si starosti. Toto také odezní.

7. Intenzivní sny. Mohou mezi nimi být sny o válkách a bitvách, že tě někdo honí anebo o příšerách. Ze svého nitra doslova propouštíš starou energii, a tyto energie z minulosti jsou často symbolizovány jako války, divoké útěky a obludy. I toto odezní.

8. Fyzická dezorientace. Po nějakou dobu se budeš cítit velmi neuzemněn/a. Budeš podroben/a výzvám ve svém prostorovém vnímání, s pocitem, že svá dvě chodidla už ani pořádně nedostaneš na zem anebo že putuješ mezi dvěma světy. Zatímco se tvé vědomí vyvíjí směrem k Nové energii, tvé tělo někdy zůstává trochu pozadu. Je dobré trávit více času v přírodě, aby se pomohlo Nové energii se v tobě stabilizovat.

9. Rozšíření samomluvy. Častěji se přistihneš, že mluvíš sam/a se sebou. Někdy se přistihneš, že jsi během poslední půlhodiny sam/a se sebou vydatně klábosil/a. Existuje nová rovina komunikace, která se v tobě právě vytváří, a tato zkušenost se samomluvou je jednoduše jen vrcholkem ledovce. Tato samomluva bude nejen stále častější, ale také plynulejší, pravdivější a plná hodnotných názorů. Nestává se z tebe blázen, jsi jednoduše jen „Schaumbra“, pohybuješ se do Nové energie.

10. Pocity samoty, i když se nacházíš ve společnosti jiných. Je možné, že se cítíš osaměle, vzdáleně od jiných lidí. Možná pociťuješ potřebu držet se dál od skupin a davů lidí. V určitém smyslu procházíš jako Schaumbra posvátnou, ale také osamocenou cestou. Pocity samoty v tobě mohou způsobovat strach a vztahy k jiným také nejsou neproblematické. Pocity samoty souvisí s tím, že se od tebe odtáhli tví duchovní průvodci. Byli s tebou v průběhu všech tvých cest ve všech tvých různých životech. Nyní pro ně byl čas vrátit se zpět, abys nyní mohl/a svůj prostor vyplnit svým vlastním božstvím. Toto také přejde. Tento prostor v tobě se vyplní láskou a energií tvého vlastního kristovského vědomí.

11. Ztráta „vášní“. Můžeš se cítit zcela bez temperamentu, s jen nepatrným anebo s vůbec žádným přáním cokoliv dělat. To je v pořádku a je to jednoduše součástí procesu. Využij tento čas prostě k nicnedělání. Nebojuj kvůli tomu sám/a se sebou, protože to také přejde. Je možné to přirovnat k restartování počítače. Musíš se na nějakou dobu „vypnout“, abys mohl/a nainstalovat nový, vyvinutější software – neboli v tomto speciálním případě své kristovské vědomí.

12. Hluboké přání „jít domů“. To je možná ten nejproblematičtější z těchto symptomů, ten s největšími výzvami. Můžeš pociťovat hluboké a uchvacující přání opustit planetu a vrátit se domů. To nejsou žádné „myšlenky na sebevraždu“. Tento speciální pocit se nezakládá na zlosti nebo frustraci. Nechceš to ani zveličovat ani z toho dělat před jinými drama. Prostě v tobě existuje jedna tichá součást, která by ráda chtěla jít domů. Vlastní důvod toho je opravdu jednoduchý. Dokončil/a jsi své karmické cykly. Splnil/a jsi smlouvu pro tento život. Jsi připraven/a vstoupit do nového života, přičemž se stále ještě nacházíš ve stejném fyzickém těle. V průběhu tohoto procesu přechodu se v tobě objeví vzpomínka jaké je to být na „druhé straně“. Jsi připraven/a absolvovat další „povinné cvičení“ tady na Zemi? Jsi připraven/a na sebe převzít výzvu vstoupení do Nové energie? Ano, doopravdy bys mohl/a nyní jít domů. Ale už jsi přišel/ přišla tak daleko a po tolika mnohých životech by byla velká škoda opustit kino před koncem filmu. A krom toho – duch tě zde potřebuje, abys pomáhal/a jiným při vstupu do Nové energie. Potřebují lidského přítele/přítelkyni a průvodce na jejich cestě, někoho jako ty, kdo již cestu ze Staré do Nové energie uskutečnil. Cesta, na které se právě nacházíš, ti dává schopnost stát se učitelem nového božského člověka. Ať už je čas od času tvé cestování jakkoli osamocené a temné, mysli na to:

Nikdy nejsi sám/sama.

Copyright 2001 von Geoffrey Hoppe, Golden, CO.
Sestaveno ve spolupráci s Tobiasem z Crimson Circle.
Prosím šiřte tento text dál, nekomerčním způsobem.


Přeložila Martina Mangová